ПРО КОМПАНІЮ

Кропивницька філія “ГАЗМЕРЕЖІ”

28 грудня 2022 року «ГАЗМЕРЕЖІ» отримали першу ліцензію на право провадження господарської діяльності на території Кіровоградської області, селищі Донець і селі Копанка Ізюмського району Харківської області.

У січні 2023 року запрацювала Кропивницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ», до якої було успішно переведено практично 100% працівників АТ «Кіровоградгаз» та взято на повне обслуговування понад 256 000 абонентів.

Перші результати роботи філії свідчать про можливість мінімізувати або й зовсім не допускати понаднормовані втрати газу і одночасно покращити рівень обслуговування споживачів.

Цей момент став новою сторінкою в історії газорозподілу.

Вперше газ у Кіровограді з’явився у 1971 році.  Тоді було закінчено будівництво магістрального газопроводу Кременчук – Кіровоград і введено в експлуатацію газорозподільчу станцію ГРС-1 Кіровоград. Вже у червні того ж року було збудовано перше ГРП, а за кілька днів до будинку № 11 по просп. Правди (Є. Тельнова)  був поданий природний газ.

За 50 років протяжність газорозподільної системи Кіровоградщини сягнула 4985 км, з них мережі низького тиску — 2413 км, середнього – 1465 км, а високого – 1107 км.

 

 

КЕРІВНИЦТВО

 

ВАЛЕНТИН ШЕВЧЕНКО

Керівник з 18-річним досвідом управління у газовій галузі.
Закінчив Київський політехнічний інститут. Здобуває другу вищу освіту в Інституті післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Очолював ВАТ «Керчгаз» та ТОВ «Скадовськгаз». Брав активну участь у реалізації програми «Комфортний газ» та проєкту «Газифікація населених пунктів Херсонської області».
З 2015 по 2019 рр. працював на посаді головного інженера в ДП «Укравтогаз» НАК Нафтогаз України, а згодом в ТОВ «КАЙРОС-ІНВЕСТ ГРУП», де займався експлуатацією та технічним обслуговуванням об’єктів газотранспортної системи України — газопроводу-відводу Каланчак-Скадовськ та газорозподільчої станції «Скадовськ»
У 2023 р. був призначений на посаду виконуючого обов’язки директора Кропивницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
У 2010 році нагороджений почесною відзнакою Керчинської міської ради за реалізацію програми «Комфортний газ».